FAQ

Czy będę gdzie się przebrać i zostawić rzeczy?

Ubrania do przebrania można zostawić w depozycie, będzie też szatnia męska i damska, w której można się przebrać. Depozyt będzie pilnowany, ale cenne rzeczy lepiej pozostawić w domu.

Jaki jest limit czasu na pokonanie trasy?

Nie ma limitu. Start jest o 12.00, a zakończenie imprezy planujemy na 14:00 i do tego czasu wszyscy zawodnicy powinni być na mecie. Gdyby ktoś był jeszcze na trasie to ominie go zakończenie, które zaczniemy o 14:00.

 Czy przewidywany jest wcześniejszy start wolniejszych zawodników?

Nie. Nie chcemy żeby część zawodników straciła przyjemność poczucia atmosfery wspólnego startu.

Co znajduje się w pakiecie startowym?

Każdy zawodnik, który zgłosi się do biegu przez internet i wniesie opłatę startową otrzyma: numer startowy i agrafki do jego przypięcia, chip do pomiaru czasu, a na mecie okolicznościowy medal i gorący posiłek.

 Jak zgłosić drużynę do biegu?

Wszystkie zgłoszenia są indywidualne. Zawodnicy podają przy zgłoszeniu nazwę klubu. I ta nazwa podana przez zawodników jest podstawą do uznania was za drużynę. Ważne jest żeby nazwa podawana przez zawodników była taka sama. Wszelkie różnice w nazwie drużyny, dodatkowe kropki, odstępy, różnice w wielkości liter spowodują, że nasz system informatyczny nie potraktuje was jak drużynę i będzie straszne zamieszanie na zakończenie. Dlatego zadbajcie żeby każdy członek teamu podał tą samą nazwę i na wszelki wpadek przeżyjcie listę startową. Gdyby wkradły się jakieś pomyłki to napiszcie mail na adres koordynator@entre.pl z próbą o zmianę nazwy klubu. Jeśli tego nie zrobicie to niestety nie uznamy reklamacji przy dekoracji.

 

UA-58922404-1