Przed startem

Opublikowano 4 grudnia 2018 przez Paweł Zach

 Bieg Mikołajkowy

600

Już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia, Żoliborski Bieg Mikołajkowy. Przedstawiamy przydatne informacje przed biegiem.

Biuro zawodów, pakiety startowe

pakiet-startowy300Pakiety startowe wydawane będą w biurze zawodów. Biuro czynne będzie tylko w dniu imprezy od godziny 9.30 na terenie Klubu Sportowego Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Plan sytuacyjny poniżej. Można kliknąć żeby powiększyć.

Każdy uczestnik biegu musi osobiście odebrać pakiet. Prosimy wziąć ze sobą wiarygodny dokument ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy). Wyjątek stanowią dzieci, dla których pakiet może odebrać rodzic.

Zgodnie z regulaminem przepisywanie numerów na innych zawodników nie jest możliwe, nie będzie również możliwe w dniu imprezy.

Przed biegiem będzie można zostawić w depozycie swoje rzeczy osobiste. Przyjmowane będą torby, plecaki, worki. W depozycie nie można zostawiać cennych ani dużych przedmiotów, np. rowerów.

trasa-Bieg-Mikołajkowy300Program

9.30 – otwarcie biura zawodów

10.30 – oficjalne otwarcie imprezy

11.00 – rozpoczęcie biegów dzieci (w kolejności 1000m, 750m, 500m, 250m)

Asysta rodziców jest dopuszczalna tylko w biegu na 250 metrów.

12.00 – start biegu na 10km

13.30 – dekoracja zwycięzców

 

Dojazd

Z powodu deficytu miejsc parkingowych sugerujemy dojazd komunikację miejską. Dogodny dojazd łatwo znaleźć na stronie jakdojade.pl  Jako miejsce docelowe trzeba wpisać przystanek autobusowy „Centrum Olimpijskie” (autobusy 114, 118, 185). Najbliższa stacja metra to Plac Wilsona.

Jeśli zdecydujecie się dojechać samochodem to szukajcie miejsca na terenie Spójni. Pamiętajmy, że jesteśmy gośćmi na terenie klubu, nie zastawiajmy samochodami bram hangarów, wjazdów do garaży.

 statuetka-Bieg-Mikołajkowy300

Klasyfikacje

W biegu na dystansie 10km prowadzimy klasyfikacje w kategoriach wiekowych. Przygotowaliśmy dla was okolicznościowe statuetki. Przyjęliśmy zasadę, że zawodnicy nagrodzenie w kategorii generalnej nie są nagradzani w kategoriach wiekowych. Oznacza to, że możemy zaprosić na podium zawodników, którzy zajęli 4., 5., a może nawet 6. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Zanim pójdziecie do domu zorientujcie się czy nie będziecie dekorowani. Szkoda byłoby przegapić możliwość wejścia na podium.

UA-58922404-1