Archiwum: Listopad, 2015

Ważne informacje przed startem

Opublikowano 11/29/15 przez Paweł Zach 1 Comment
pakiet-startowy-odbiór

Kilka przydatnych informacji

Czytaj dalej

Mikołajkowy trening ze Sklepem Biegacza

Opublikowano 11/28/15 przez Paweł Zach No Comments
IMG_0153

  Zapraszamy na Mikołajkowy trening ze Sklepem Biegacza na Powiślu, który odbędzie się w poniedziałek 30 listopada o 18.30. Trening inauguruje wydawanie pakietów startowych Biegu Mikołajkowego. Każdy uczestnik otrzyma buff’a Brooksa, a na zakończenie treningu napoje i coś słodkiego. Bądźcie trochę wcześniej, odbierzcie pakiet startowy Biegu Mikołajkowego i na trasę treningu udajcie się w mikołajowych czapkach (w […]

Czytaj dalej

Zrób badanie EKG, przed biegiem lub po biegu

Opublikowano 11/26/15 przez Paweł Zach No Comments
150x150

Dbamy o wasze zdrowie. Wspólnie z PortaMedica przygotowaliśmy dla uczestników Biegu Mikołajkowego propozycję. Możecie zrobić EKG przed biegiem lub po biegu. EKG opisze lekarz specjalista medycyny sportowej i kardiologii – dr n.med. Andrzej Folga. Jak to zrobić? 1. Zadzwońcie do PortaMedica żeby umówić termin badania (tel. 22 462 83 60). … 2. Udajecie się do […]

Czytaj dalej

Pakiety startowe

Opublikowano 11/24/15 przez Paweł Zach No Comments
pakiet-startowy

Pakiety startowe dla dorosłych i dzieci. Pakiety będą do odbioru w Sklepie Biegacza na Powiślu od poniedziałku 30 listopada do soboty, a w dniu biegu w Centrum Olimpijskim.

Czytaj dalej

Fundacja Herosi partnerem biegu

Opublikowano 11/24/15 przez Paweł Zach No Comments
herosi

Podczas dwudziestej jubileuszowej edycji Biegu Mikołajkowego będziemy działać z Fundacją Herosi https://web.facebook.com/FundacjaHerosi/ Fundacja pomoże nam o organizacji imprezy, a wy pomożecie podopiecznym fundacji. Część waszej opłaty startowej będzie przeznaczona na cele statutowe Fundacji Herosi, która pomaga dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi.

Czytaj dalej

Limit miejsc w biegach dzieci został wyczerpany

Opublikowano 11/22/15 przez Paweł Zach No Comments
19-zoliborski-bieg-mikolajkowy-0124-1024x682

Limit miejsc w biegach dzieci został wyczerpany. Jeśli zwolnią się miejsca będą one dostępne dla chętnych w dniu biegu. O ilości takich miejsc poinformujemy Państwa przed biegiem.

Czytaj dalej

Wzrost opłaty startowej, niestety

Opublikowano 11/22/15 przez Paweł Zach No Comments
nie-badz-jelen

  Od jutra, czyli od 23 listopada, rośnie wysokość opłaty startowej z 45 zł do 55 zł. To jeszcze jeden powód dla którego warto zapisać się i wnieść opłatę startową jeszcze dzisiaj.

Czytaj dalej

Muzeum Sportu partnerem Biegu Mikołajkowego

Opublikowano 11/20/15 przez Paweł Zach No Comments
150x150

Muzeum Sportu i Turystyki przygotowało dla uczestników Biegu Mikołajkowego wyjątkową promocję. W dniu biegu, za okazaniem numeru startowego można nieodpłatnie zwiedzić muzeum. Zaproszenie dotyczy wszystkich, dorosłych i dzieci. Dla dzieci muzeum przygotowało dodatkową atrakcję. W muzeum będzie można obejrzeć filmy o historii sportu. Dwa filmy dla dzieci w różnym wieku. Szczegółowy plan projekcji opublikujemy niebawem. Prosimy się […]

Czytaj dalej

Kuchnia dla biegaczy w poimprezowej tomboli

Opublikowano 11/05/15 przez Paweł Zach No Comments
Kuchnia-dla-biegaczy

Po biegu zwykle chcemy zjeść coś lekkiego. Dlatego, a również ze wglądu na biegaczy, którzy preferują dietę bezmięsną, po biegu będzie dostępna zupka również w wersji wegańskiej. A na dokładkę rozlosujemy kilka egzemplarzy Kuchni dla Biegaczy z podpisem autorów.

Czytaj dalej

400 osób na liście startowej

Opublikowano 11/05/15 przez Paweł Zach 5 Comments
ZAPISANYCH-400

Miesiąc przed imprezą na liście startowej biegu na 10km jest już 400 osób. Zapisy trwają

Czytaj dalej
UA-58922404-1