Ważne informacje przed startem

Opublikowano 29 listopada 2015 przez Paweł Zach 1 Komentarz

Kilka przydatnych informacji

Wydawanie pakietów uczestnikom biegu na 10km i biegów dzieci

Wydawanie pakietów rusza w poniedziałek 30/11 o godzinie 18.00 w Sklepie Biegacza na Powiślu (vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik).

Pakiety będzie można odbierać w Sklepie Biegacza przez cały tydzień aż do soboty w godzinach pracy sklepu (pon.-pt. 11.00-20.00, sob. 10.00-18.00).

6 grudnia, czyli w dniu biegu pakiety będzie można odebrać już tylko w biurze zawodów w Centrum Olimpijskim w godzinach 9.00-12.00

UWAGA! W Sklepie Biegacza mogą odbierać pakiety tylko osoby, które mają nadany numer startowy. Przed udaniem się po odbiór sprawdźcie czy macie nadany numer na liście startowej na 10km i na liście startowej dzieci.

Osoby, które zlecały przelewy opłaty startowej w ostatni piątek po południu i później, nie mają nadanych numerów startowych i odbierają pakiety w dniu biegu.


Wydawanie pakietów z upoważnienia.

Prosimy pobrać upoważnienie, wypełnić, podpisać i przekazać osobie, która odbierze pakiet.

Pakiety za dzieci odbierają osoby zgłaszające dziecko do biegu (nazwisko podawane w trakcie rejestracji). Inne osoby muszą przedstawić upoważnienie do odbioru pakiety startowego dziecka

Mikołajkowy trening ze Sklepem Biegacza

W poniedziałek 30/11 o godz. 18.30 zapraszamy na Mikołajkowy Trening ze Sklepem Biegacza. Sponsor treningu Brooks ma dla każdego uczestnika buff, a po treningu zapraszamy na napoje i coś słodkiego.

Zrób za darmo EKG w PortaMedica

Dobrym powodem do odbioru pakietów startowych wcześniej jest oferta jaką przygotowała PortaMedica – bezpłatne badanie EKG z opisem wykonanym przez kardiologa, specjalistę medycyny sportowej dr n.med. Andrzeja Folgę.

Zachęcamy do wykonania badania jeszcze przed biegiem. Szczegółowe zasady oferty promocyjnej.

Zaproszenie do klubu Zdrofit

W pakiecie startowym znajdziecie zaproszenie na wejście jednorazowe do jednego z 11 klubów fitness i siłowni sieci Zdrofit.

Ze względów organizacyjnych zaproszenie nie jest ważne 6 grudnia, czyli w dniu biegu.

Zdrofit jest partnerem biegu. Karolina, instruktorka z klubu Zdrofit poprowadzi rozgrzewkę przed startem biegu na 10km.

Ponadto Zdrofit ufundował dla zwycięzców kategorii wiekowych miesięczne karnety upoważniające do nieograniczonego korzystania z dowolnego klubu sieci. Karnet można aktywować w dowolnym dniu i będzie działał 30 dni, ale aktywacja musi nastąpić nie później niż 1 stycznia 2016. Karnet, który nie zostanie aktywowany do końca grudnia aktywuje się automatycznie 1 stycznia i wygaśnie z końcem stycznia 2016 r.

jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA-58922404-1