Dziękujemy za udział

Opublikowano 15 grudnia 2015 przez Paweł Zach

Dziękujemy Wam za udział w Żoliborskim Biegu Mikołajkowym. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze. Mamy nadzieję, że będziecie z nami za roki i, że spełnimy Wasze oczekiwania.

Dziękujemy też partnerom i sponsorom imprezy:

Szczególne podziękowania dla Urzędu Dzielnicy Żoliborz za wsparcie finansowe imprezy i zgodę na przeprowadzenie zawodów na terenie Żoliborza.

Dziękujemy fundatorom nagród, w szczególności Sklepowi Biegacza  i Nessi ale też dla sieci klubów Zdrofit. We współpracy z Portamedica mogliśmy wam zaproponować nieodpłatne wykonanie badania serca z opisem specjalisty medycyny sportowej.

Dzięki Muzeum Sportu mogliście nieodpłatnie w dniu imprezy obejrzeć kolekcje medali olimpijskich i wiele innych pamiątek związanych ze sportem i ruchem olimpijskim.

Chcielibyśmy podziękować również Fundacji Violet Kiwi, która dostarczała nagłośnienia imprezy i pomogła w organizacji imprezy.

Jak zwykle był z nami Catermark, który zadbał gorące napoje na mecie i gorący poczęstunek. Była też Idee Kaffee serwująca doskonałą kawę

Fotoreportaż z imprezy powstał dzięki współpracy ze Sztuką Kadru. Zdjęcia ze wszystkich biegów cyklu znajdziecie w galerii zdjęć.

Za pomiar czasu w biegu głównym i w biegach dzieci odpowiedzialny był  ENTRE timing. Chipy pomiaru czasu umieszczone na numerach startowych umożliwiły podanie czasu brutto i netto każdego zawodnika.

Podziękowania należą się też Klubowi Sportowemu ENTRE.PL Team za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy też Jednostce Strzeleckiej 1003 za zabezpieczenie trasy biegów i Fundacji Herosi za zorganizowanie kącika malucha.

UA-58922404-1