Zakończenie zapisów do biegów dzieci

Opublikowano 15 listopada 2014 przez Paweł Zach 8 Komentarze

Po przekroczeniu o 30% limitu miejsc w biegach dzieci zmuszeni jesteśmy zamknąć zapisy. Robimy to niechętnie, bo lubimy obserwować sportowe zacięcie na twarzach młodych adeptów biegania.

8 komentarze

 • Booyny pisze:

  Rozumiem, że w takim razie jedyna możliwość na zapisy dzieci (z puli 70%) przed samym biegiem? Prośba o szczegóły.

 • Paweł Zach pisze:

  Na liście startowej mamy 130% planowanej liczby uczestników biegów dzieci. Z tymi 30% jakos damy radę (organizacyjnie i finansowo), ale nie możemy jeszcze zwiększyć tej liczby. Z zapisywaniem dzieci przed samym biegiem jest ten kłopot, że odbieranie numerów startowych jest możliwe do samego startu biegu, więc do samego startu musimy trzymać numery startowe i nie możemy ich zacząć wcześniej wydawać innym chętnym. Z zapisem nowych dzieci nie byłby problemu, gdyby chodziło o same numery, bo te są stosunkowo tanie i moglibyśmy ich kupić sto czy dwieście więcej, ale wszystkie dzieci otrzymują inne świadczenia (medale, posiłek, napoje), a budżet imprezy nie udźwignie braku limitu startujących w przypadku braku opłaty startowej. Jest nam z tego powodu przykro, bo nie lubimy odmawiać i cieszymy się z aktywności dzieci.

 • biegacz pisze:

  To jest niepoważne. Jak macie więcej chętnych dzieci, to Wy dostosujcie się to warunków, zróbcie kilka startów, postarajcie się. Jak teraz tłumaczyć to maluchom?

  • Paweł Zach pisze:

   Zapewniam Pana, że gdyby dostawcy medali, poczęstunku, numerów startowych itd. nie oczekiwali wynagrodzenia za swoją pracę to limitu uczestników nie trzeba byłoby wprowadzać. To nie problem organizacyjny ale finansowy.

 • tab pisze:

  To może rozwiązaniem byłoby wprowadzenie odpłatności za dzieci zapisywane po przekroczeniu danego limitu?

  • Paweł Zach pisze:

   Prawdę mówiąc myśleliśmy o przełamaniu tabu opłat startowych w biegach dzieci. Z dwóch powodów (a) limity uczestników były by większe oraz (b) nawet symboliczna wpłata powoduje, że zapisy są bardziej przemyślane.

 • biegacz pisze:

  Widząc odpowiedzi organizatorów będzie mi dużo łatwiej przekonać moje Dzieci, że w ogóle nie było sensu w startowaniu w tej imprezie – tak się Maluchów po prostu nie traktuje!
  Ja zresztą też się wypiszę z biegu dla dorosłych, od teraz unikam imprez Entre, a ten przypadek – ku przestrodze innych organizatorów – chętnie opiszę na bieganie.pl lub maratonypolskie.pl

  • Małgorzata pisze:

   Oj, ale biegacz się zapienił. Chyba nigdy nie zapisywał dzieci na biegi. Zawsze i wszędzie są limity. Jak nie zdąży się z zapisem, to trudno. I tak ukłon wielki w stronę ENTRE, że nie pobierają opłaty za dzieci, jak wszyscy inni.
   Jeszcze się biegacz obrazi i nie pobiegnie. Szkoda biegacza :( . No i dobrze, pobiegnie ktoś z normalnym podejściem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA-58922404-1