Odbiór pakietów startowych

Opublikowano 4 grudnia 2014 przez Paweł Zach 4 Komentarze

pakiet-startowy

Odbiór numerów startowych możliwy jest:
- w Sklepie Biegacza na ul. Hanki Czaki 4 w godzinach pracy sklepu w czwartek i piątek od 11:00 do 19:00 oraz w sobotę od 10:00 do 18:00.
- 7 grudnia, tj. w dniu biegu w biurze zawodów w Centrum Olimpijskim, Wybrzeże Gdyńskie 4, od godziny 9.00
UWAGA – PAKIETY MOGĄ ODEBRAĆ OSOBY ZGŁOSZONE DO 2 GRUDNIA WŁĄCZNIE, OSOBY ZGŁOSZONE PO TYM TERMINIE ODBIERAJĄ PAKIETY W DNIU BIEGU

Zachęcamy Państwa do biegu w czapce Mikołaja, którą otrzymają Państwo w pakiecie. Niech zachętą do biegu w czapce Mikołaja będzie informacja, że wśród osób biegnących w czapce rozlosujemy kilkadziesiąt nagród ufundowanych przez takie firmy jak Sklep Biegacza, Craft, Agisko, Nessi.

4 komentarze

 • Michał pisze:

  Dziękuję:) A swoją drogą to ciekawe, jaki jest pomysł na to aby nagrody losować tylko pośród osób, które pobiegną w czapce Mikołaja. Ja pobiegnę:) Pozdrawiam.

 • Asia pisze:

  Szkoda, że nie ma czapek dla dzieci – ucieszyłyby się dużo bardziej niż dorośli. Moje dzieci są niepocieszone, że w pakiecie był tylko numer i agrafki.

  Może warto pomyśleć o opłacie startowej dla dzieci, nawet niedużej, ale żeby pakiet startowy był bardziej profesjonalny, a jednocześnie taka opłata zweryfikuje kto naprawdę chce startować, a kto zapisuje się na zapas.

 • jerzy pisze:

  MAM PYTANIE, BO NIE MOGĘ ZNALEŻĆ. GDZIE BĘDĄ ZAMIESZCZONE WYNIKI BIEGÓW. RÓWNIEŻ DZIECI!!!
  POZDRAWIAM
  JERZY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA-58922404-1